Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Губернатор Закарпаття подав у відставку

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль вирішив піти зі свого поста. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Губернатор Закарпаття подав у відставку

Голова Закарпатської області Геннадій Москаль офіційно подав прем'єр-міністрові України Володимиру Гройсману прохання про відставку.

В якості причини відходу Геннадій Москаль назвав розбіжності з керівниками ряду відомств щодо боротьби з корупцією і контрабандою та рішень кадрових питань.

«Зараз у Закарпатті йде повторення ситуації, яка призвела до кривавих подій 11 липня 2015 в Мукачево (збройний конфлікт за участю бойовиків забороненого в Росії «Правого сектора» з-за контролю каналів контрабанди). І я не можу бути в ній стороннім спостерігачем. Подолати контрабанду в окремому регіоні в умовах, коли центральні структури не лише не допомагають, а навпаки намагаються відновити тіньові схеми - неможливо», - заявив Москаль.

Політологи вважають, що уряд України миє затвердити відставку Москаля.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья