Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Губернатора Дніпропетровської області чекає заочний арешт

Сьогодні Слідчий комітет Росії надіслав до суду матеріали про обрання у відношенні губернатора Дніпропетровської області України Ігоря Коломойського запобіжного заходу, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Губернатора Дніпропетровської області чекає заочний арешт

У Росії Слідчий комітет просить суд обрати до Коломойському запобіжний захід у вигляді взяття під варту (тобто - арешту)

«Раніше у відношенні Коломойського було винесено постанову про притягнення його в якості обвинуваченого в організації ряду злочинів: вбивств, застосування заборонених засобів і методів ведення війни, перешкоджання професійній діяльності журналістів, викрадання людей», - повідомляє сайт прокуратури.

Вже після рішення суду про арешт Коломойського СКР дасть доручення відповідним правоохоронним органам про негайне встановлення місцезнаходження обвинуваченого і укладення його під варту.

Так само незабаром СКР направить до суду матеріали про арешт Арсена Авакова, міністра внутрішніх справ України.

Ймовірно, що після цього даних політиків можуть оголосити в міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья