Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

Гуманітарний конвой повертається в Росію з Луганська

Сьогодні автоколона МНС Росії доставила на Донбас гуманітарну допомогу, повідомили кореспонденту The Moscow Post в МНС.

Гуманітарний конвой повертається в Росію з Луганська

На даний момент автоколона МНС Росії, яка доставила в Луганськ гуманітарну допомогу жителям Донбасу, вже повертається з Луганська в Ростовську область.

«Все більше 80 автомашин, доставили понад 800 тонн гуманітарних вантажів, розвантажені і порожніми виїхали в Ростовську область», - повідомили в управлінні організації інформування населення МНС Росії.

Раніше конвой з гуманітарною допомогою для Донбасу виїхала в Ростовську область, закінчивши розвантаження в Донецьку.

У МНС нагадують, що даний гуманітарний конвой став дев'ятим. Всього з РФ в Донецьк і Луганськ з моменту початку збройного конфлікту на Донбасі доставили понад 10,7 тис. тонн гуманітарних вантажів.

Заступник глави МНС РФ Володимир Степанов повідомив, що співробітники МНС вже приступили до формування десятої автоколони з гуманітарною допомогою. Вона буде доставлена на Донбас орієнтовно у другій половині грудня.

До речі, десятий гуманітарний конвой привезе в Донецьк і Луганськ не тільки продукти харчування і вантажі першої необхідності, але і ялинки, а також новорічні подарунки й іграшки для дітей. Жителі Донбасу дякують Росію за надану їм допомогу.

Так що Росія не кинула Донбас в біді.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья