Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

Human Rights Watch потребує відпустити російських журналістів

Правозахисна організація Human Rights Watch висунула свою вимогу влади України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Human Rights Watch потребує відпустити російських журналістів

Члени Human Rights Watch закликають Київ негайно звільнити російських журналістів агентства Life News. Цю інформацію підтвердив заступник директора європейського та центральноазійського відділення організації Рейчел Денбер

«Human Rights Watch стурбована затриманням Олега Сидякіна і Марата Сайченко. Влада в Києві повинна негайно відпустити їх і між тим прояснити, які їм пред'являються обвинувачення, якщо такі є, а також гарантувати доступ до юриста та консульської допомоги», - повідомила Рейчел Денбер.

Нагадаємо, що російські журналісти агентства LifeNews Олег Сидякін і Марат Сайченко були захоплені в полон українськими силовиками за безпідставним звинуваченням у тероризмі.

Їм підкинули в машину навіть переносний зенітно-ракетний комплекс. Світова громадськість засудила знущання над пресою з боку влади України.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья