Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Яценюк не хоче платити борги Росії

Арсеній Яценюк заявив про можливу невиплату боргів Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк не хоче платити борги Росії

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Київ не буде надавати Росії умов, відмінних від пропозицій іншим кредиторам.

«Я також заявив (російській стороні — прим.ред.): інших умов, ніж інші кредитори, ви не отримаєте. Базова умова — зменшення боргу на 20%, перенесення всіх боргів на чотири роки. Не хочете, тоді ви отримаєте рішення уряду України про введення мораторію на виплату Росії 3 мільярдів доларів. Дуже просто хочу нашим сусідам і державі-агресору пояснити: ми 3 мільярди доларів платити не будемо», - заявив Яценюк.

Раніше російський лідер Володимир Путін реструктурувати український борг на $3 млрд, дозволивши Україні протягом трьох років виплачувати Росії по $1 млрд.

Якщо уряд України не буде згідно з цим, то цю країну чекає дефолт. Схоже, що дефолт України відбудеться вже найближчим часом.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья