Moscow-Post RSS
13 Декабря 2017

Яценюк покинув свій пост

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пішов у відставку. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк покинув свій пост

Напередодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк склав свої повноваження. З відповідною заявою він виступив у щотижневої телепередачі «10 хвилин з прем'єр-міністром».

«Складаю обов'язки прем'єр-міністра і з гідністю підкреслюю свою національну обов'язок перед державою. Бачу свої повноваження ширше, ніж повноваження керівника уряду», - заявив Яценюк.

Він зазначив, що питання його відставки в парламенті України буде розглянуто на початку наступного тижня

«У вівторок, 12 квітня, прохання буде внесений у Верховну раду», - сказав Яценюк.

Яценюк заявив, що політична криза в країні була розв'язана штучно, «бажання змінити одну людину засліпило політиків», а «процес зміни уряду перетворився в бездумний біг на місці».

На думку експертів, зараз основним претендентом на посаду прем'єр-міністра є спікер Верховної ради Володимир Гройсман. Він-то і змінить Яценюка на прем'єрській посаді.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья