Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Яценюк висунув звинувачення Порошенко

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звинуватив президента України Петра Порошенка до «політичної невизначеності України». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк висунув звинувачення Порошенко

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що уряд є легітимними, а також про те, що необхідно покласти край політичній невизначеності

«Уряд юридично повністю легітимно і продовжує працювати. Але політична невизначеність залишається, і їй треба покласти край», — заявив Яценюк.

На думку прем'єр-міністра України, відповідальність за цю нестабільність лежить на президентові України Петра Порошенка, його фракції («Блок Петра Порошенко») та інших політичних силах, які створили коаліцію «Європейська Україна».

Нагадаємо, що до складу цієї коаліції входять «Народний фронт», «Батьківщина», «Самопоміч» і Радикальна партія.

Раніше ряд українських ЗМІ повідомляли про те, що нібито Яценюк згоден залишити свій пост, але фракція «Народний фронт» вже спростувала інформацію про згодою прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка піти у відставку.

На думку політологів, політичні суперечності між Порошенком і Яценюком будуть наростати.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья