Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Яценюк виводить внески з тіні

Прем'єр-міністр України дав доручення Міністерству фінансів вивести з тіні сплату єдиного соціального внеску. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк виводить внески з тіні

Українські ЗМІ поширили інформацію про те, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вирішив налагодити сплату внесків у бюджет. Зокрема, Яценюк дав доручення міністерству фінансів проаналізувати інформацію про динаміку сплати єдиного соціального внеску.

«Настав час виходити з тіні. Я прошу міністерство фінансів та мінсоцполітики підготувати за результатами трьох місяців, що відбувається в плані ЄСВ і яка динаміка щодо нарощування фонду оплати праці, яка динаміка виплати зарплат у реальному секторі та створення нових робочих місць», - заявив Яценюк.

Відомо, що Яценюк дав Мінфіну дане доручення в ході засідання уряду на тлі зниження ставки внеску з 41 до 22% з 1 січня 2016 року.

До цього Яценюк заявив, що повністю підтримує політику Мінфіну країни.

«Серед політикуму і в суспільстві йде дуже багато дискусій про те, яку фіскальну політику проводить уряд України. Хтось говорить про те, що ми зробили всю так звану "брудну" роботу. Я вважаю, що це не брудна робота, я вважаю, що це був єдино правильний рецепт для стабілізації державних фінансів в Україні», - заявив Яценюк.

Прем'єр-міністр України повідомив, що він повністю підтримує політику міністра фінансів України. Однак, незважаючи на підтримку з боку прем'єра, Мінфін не може вивести фінансову сферу України з кризи.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья