Moscow-Post RSS
24 Октября 2017

Яценюк заговорив про пріоритети

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав пріоритети роботи українського уряду на рік. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк заговорив про пріоритети

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що «на порядку денному уряду України на 2016 рік» варто проведення широкомасштабної реформи Державної фіскальної служби та митниці, прозора приватизація, завершення податкової реформи і продовження процесу дерегуляції.

Крім цього Яценюк хоче створити сприятливий бізнес-клімат, а також навести порядок в українській Державній фіскальній службі і на українській митниці.

«Для того, щоб ми побачили, як це працює в західних країнах, щоб ми залучили найкращий іноземний досвід і продемонстрували всім іншим митницям високі стандарти і зразки, як обслуговувати український бізнес і як не брати хабарі», - заявив Яценюк.

Політологи побоюються, що Яценюк не встигне здійснити всі свої плани, так як найближчим часом його можуть відправити уряд у відставку.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья