Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

Юлія Тимошенко дорікнула Януковичу в тиранії ?

Юлії Тимошенко написала в листі , що президент Віктор Янукович останні тижні явно зриває підписання угоди про асоціацію України з ЄС , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Юлія Тимошенко дорікнула Януковичу в тиранії ?

Дочка і захисник екс -прем'єра Євгенія зачитала листа Юлії Тимошенко , в якому вона написала , що президент Віктор Янукович останні тижні явно зриває підписання угоди про асоціацію України з ЄС.

« Збудження абсурдних кримінальних справ проти мого захисника Сергія Власенка зроблено сплановано і холоднокровно , як останній удар в саме серце українських надій на підписання угоди . Янукович хоче переконати європейських лідерів , що їх зусилля по захисту України від диктатури марні , і вони повинні здатися і відступити » , - пише Тимошенко.

 На думку Юлії Тимошенко , Януковичу здалося , що для повного краху європейських перспектив вже недостатньо залишати за гратами політв'язнів , грубо позбавляти Віталія Кличка можливості брати участь у президентських виборах або зривати прийняття європейських законів.

« Йому мало абсолютно нахабно і безпідставно позбавляти члена президії політради партії Батьківщина Власенко депутатського мандата , а мене - права на захист. Для повної впевненості Янукович вирішив діяти безпрограшно і з агресією проти Власенко , щоб вже гарантовано вбити угоду » , - продовжує Тимошенко.

Зазначимо , що політологи вважають , що останнім часом Віктор Янукович справді проводить « політичні репресії ». Цілком можливо , що таким чином Янукович усуває своїх політичних конкурентів перед президентськими виборами ...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья