Moscow-Post RSS
17 Января 2018

Юлія Тимошенко очолить список «Батьковщины»

Виборчий список партії «Батьківщина» на позачергових виборах у Верховну раду очолить колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Юлія Тимошенко очолить список «Батьковщины»

За словами депутата від «Батьківщини» Володимира Яворівського, чинний прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, швидше за все, піде на вибори окремою командою, а виборчий список партії «Батьківщина» на позачергових виборах у Верховну раду очолить колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Так що Яценюк не покине «Батьковщину». У всякому разі, ході політради «Батьківщини» було прийнято рішення, що Яценюку не варто залишати пост глави уряду і брати участь у виборчій кампанії.

Раніше, 25 серпня, Петро Порошенко прийняв рішення достроково розпустити Верховну раду. Він також повідомив, що вибори нового парламенту України відбудуться 26 жовтня 2014 року.

Нагадаємо, що всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» - це політична партія України, очолювана екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

В якості ядра колишнього Блоку Юлії Тимошенко «Батьківщина» була представлена у Верховній раді України з 2002 року. «Батьківщина» з 2008 року є членом наглядової ради Європейської народної партії. Лідер партії Юлія Тимошенко в жовтні 2011 року була засуджена до семи років тюремного ув'язнення за перевищення влади і службових повноважень; процес над нею був широко визнаний політично мотивованим.

Оскільки перед парламентськими виборами 2012 року участь блоків політичних партій у виборах було заборонено, «Батьківщина» провела кампанію під назвою «Об'єднана опозиція «Батьківщина»», висунувши від свого імені членів інших партій - союзників «Батьківщини»; партійний список очолив лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья