Moscow-Post RSS
6 Декабря 2016

Юрій Продан сподівається на удачу

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан вважає, що переговори щодо постачання газу завершаться успішно, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Юрій Продан сподівається на удачу

Як заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан, Україна розраховує в ході тристоронніх переговорів з ЄС і РФ досягти компромісу і сподівається купувати російський газ за європейською спотовою ціною

«Ми б хотіли сьогодні досягти компромісу», - сказав він.

Так само Продан повідомив, що Україна розраховує домовитися про справедливою ринковою ціною на газ.

«Ця ціна, яка складається на європейських хабах, на європейських ринках», - пояснив він.

Нагадаємо, що сьогодні представники Росії, Європейської комісії та України на переговорах у Берліні розглянуть питання забезпечення погашення заборгованості України за поточними контрактами, умови проходження зими і надійність транзиту газу в Європу

Як заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак, позиція Росії щодо газових переговорів залишається колишньою - спочатку Україна повинна заплатити за боргами за газ.

Зараз розмір боргу України перед «Газпромом» становить $5,3 млрд. Однак, Україна зараз відмовляється платити по своїх рахунках, так що, швидше за все, вона залишиться без газу.

Добавить комментарий

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья