Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Юрій Продан сподівається на удачу

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан вважає, що переговори щодо постачання газу завершаться успішно, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Юрій Продан сподівається на удачу

Як заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан, Україна розраховує в ході тристоронніх переговорів з ЄС і РФ досягти компромісу і сподівається купувати російський газ за європейською спотовою ціною

«Ми б хотіли сьогодні досягти компромісу», - сказав він.

Так само Продан повідомив, що Україна розраховує домовитися про справедливою ринковою ціною на газ.

«Ця ціна, яка складається на європейських хабах, на європейських ринках», - пояснив він.

Нагадаємо, що сьогодні представники Росії, Європейської комісії та України на переговорах у Берліні розглянуть питання забезпечення погашення заборгованості України за поточними контрактами, умови проходження зими і надійність транзиту газу в Європу

Як заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак, позиція Росії щодо газових переговорів залишається колишньою - спочатку Україна повинна заплатити за боргами за газ.

Зараз розмір боргу України перед «Газпромом» становить $5,3 млрд. Однак, Україна зараз відмовляється платити по своїх рахунках, так що, швидше за все, вона залишиться без газу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья