Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

Ювілей Леоніда Кравчука

Сьогодні президент України Віктор Янукович привітав Президента України Леоніда Кравчука з ювілеєм, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Ювілей Леоніда Кравчука

«Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Вашого 80-річчя. Глибоко поважаю Вас за неоціненний внесок у зміцнення конституційного ладу і національної згоди, розвиток демократії в Україні», - заявив Віктор Янукович.

«Як патріот і мудрий політик, Ви зробили все, щоб наша країна отримала міжнародне визнання і зробила першочергові кроки на шляху формування самостійної незалежної європейської держави», - продовжив президент України.

Так само Янукович побажав Кравчуку «міцного здоров'я, невичерпних життєвих сил та сімейного тепла на довгі сонячні роки».

Нагадаємо, що Леонід Макарович Кравчук (10 січня 1934, Великий Житин, Волинське воєводство, Польща) - - це український політичний і державний діяч.

У 1991-1994 роках - перший Президент України . Народний депутат Верховної ради України I-IV скликань.

Член КПРС у 1958-1991 рр., член ЦК КПУ в 1990-1991. Член СДПУ(о) в 1998-2009 роках.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья