Moscow-Post RSS
25 Июня 2018
 

Як зрадити Україну в «три стрибка»?

Те, що зараз відбувається на Україні, є не тільки наслідком «ЕвроМайдана», але і логічним продовженням зовнішньої політики США, яка намагається зробити з України свою «політичний анклав» у Східній Європі ще з початку 90-х. При цьому політологи виділяють в цьому процесі три ключові етапи.

Як зрадити Україну в «три стрибка»?

Україна, як частина нового «кордону» навколо Росії

Всю суть останніх подій в Україні, пов'язаних з протистоянням «радикалів» з Києва та «патріотів» з Донецька, досить добре описав постпред Росії при ООН Віталій Чуркін у своїй промові, сказаної 14 квітня 2014 року на терміновому засіданні Ради Безпеки ООН.

«Західні спонсори майданників, особливо ті, хто засвідчив згадана угода, а також стоять за ними Сполучені Штати, зобов'язані приборкати вийшли з-під контролю підопічних, змусити їх відмежуватися від неонацистів і інших екстремістів, припинити застосування збройних сил проти українського народу і негайно розпочати справжній національний діалог з повноправною участю всіх регіонів в інтересах проведення якнайшвидшої конституційної реформи», - зазначив постпред Росії при ООН.

У своїй промові постпред не даремно згадав екстремістів та націоналістів, адже саме на них американці ділять ставку в більшості країн пострадянського простору, де сильна позиція США. Всі ми пам'ятаємо, як подібні націоналістичні уряду прийшли до влади в Прибалтиці. Так і в Грузії з Україною після «помаранчевої революції» і «революції троянд» до влади приходили люди, які буквально ненавиділи Росію. Таким чином, навколо РФ американці намагаються вибудувати такий собі «санітарний кордон», що відокремлює Росію від Європи ланцюгом «потенційно ворожих країн». Частиною цього «кордону» навколо РФ, на думку американців, повинна стати Україна.

Демократизація або колонізація?

На жаль, прихильники так званих «нових влади України», якими, в основному, є жителями західних областей, не розуміють, що США веде щодо України типово колоніальну політику. Так що не дарма народний депутат України від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що «Україна для американських політиків є лише колонією»

При цьому агенти впливу США захопили контроль над політико-економічною сферою України з допомогою так званого «компрадорського захоплення», коли олігархи (вони ж компрадори) кидають свою країну до ніг Заходу в обмін на якісь преференції.

Для порівняння можна приклад того, як американці захопили контроль над Гондурасом , створивши з нього свою колонію з допомогу-компрадорів. І ось тепер олігархат повторює на Україні класичний «гондураський сценарій», беззаперечно слідуючи волі США.

Три етапи захоплення влади на Україні «проамериканськими маріонетками»

Політологи, які спеціалізуються на аналізі політичних подій на Україні, висувають три великих етапи, які свідчать про захоплення влади в Києві підконтрольними США політиками.

Протягом першого етапу» американці буквально виростили так звану «нову українську еліти». Цей етап був найдовшим і зайняв більше 10 . Вигодовування проамериканської еліти призвело до «Майдану» 2004 року і приходу до влади «помаранчевого президента» Віктора Ющенка і членів його команди.

Це був другий етап підпорядкування України, який завершився в 2010 році з приходом до влади проросійськи налаштованого Віктора Януковича. У підсумку він, відмовившись підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом, став для американців дуже не зручний, що призвело до третього етапу - збройного антиконституційного перевороту, який отримав назву «Євромайдан».

Перший етап «американізації» України. Створення «нової еліти»

Тепер необхідно більш детально розглянути всі ці три етапи, щоб зрозуміти, з допомогою кого саме адміністрація США встановила свій контроль над Києвом. Отже, одним з перших «агентів впливу США» була Катерина Чумаченко, яка згодом стала дружиною Віктора Ющенка.

Адже в 90-х вона була головою Української національної інформаційної служби при Конгресі США . Так само в ЗМІ є дані, що Катерина Чумаченко була керівником Barents Group, яка (група «Барентс» - прим.ред.) була тісно пов'язана з USAID (Агентство США з міжнародного розвитку - прим.ред.). Наприклад, у 1997 році був реалізований проект «Українська освітня програма ринкових реформ» USAID, в ході якого економіку України спробували направити на Захід.

Віктор Ющенко і Джордж Буш з подружжям

При цьому всім відомо, що Катерина Чумаченко не лише захоплювалася «ультра-правої ідеологією», але й, за чутками, навіть брала участь спільно з екс-керівником батальйону «Нахтігаль» Теодором Оберлендером у конференціях всесвітньої антикомуністичної ліги «Мир, свобода та безпека».

Вважається, що саме через неї американці контролювали Віктора Ющенка. Більш того, вважається, що Чумаченко через своїх партнерів була сполучною ланкою з USAID, на чиї гроші, по суті, і була вигодувана так звана «нова еліта України», типовим представником якої і стала Катерина Чумаченко, яка, за даними ЗМІ, є агентом ЦРУ на прізвисько «Березня».

Другий етап. «Майдан 2004»

Історія Катерини Чумаченко є збірним чином сходження до влади нової проамериканської української еліти, який включає в себе ряд стандартних етапів: активне заняття політичною діяльністю на Україні, жорсткі антиросійські висловлювання, стажування в США. Вербування ЦРУ і т.д.

Подейкують, що до 2004 року «левова частина» грошей американських спонсорів йшло на спонсорування партії «Наша Україна», чиїм лідером став президент України Віктор Ющенко. Це цілком зрозуміло, тому що дружина Ющенка раніше займала відповідальні посади в Державному департаменті США і в Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID).

«Помаранчева революція»

Втім, не варто думати, що «оранжистів» підтримувало тільки USAID! Адже у фінансуванні «ставлеників США» активну участь брали й інші фінансові інструменти, які американські політики використовують на міжнародній арені.

Так, приміром, «американські маріонетки» на Україні, на думку експертів, досить активно співпрацювали з «Національним фондом США за демократію» (the National Endowment for Democracy (NED)) та Міжнародним республіканським інститутом (International Republican Institute (IRI)), очолюваним сенатором-русофобом Джоном Маккейном.

У результаті В 2004 році «американисты» на «пожертви США» влаштували у Києві перший «Майдан», провели третій тур виборів (який не був передбачений Конституцією) і привели до влади Віктора Ющенка разом з його командою.

Третій етап. «Євромайдан-2014»

Поки у влади був керований Ющенко, робить все за вказівкою США, Держдеп за Україну особливо не турбувався, поки в лютому 2010 року на виборах не переміг представник проросійської «Партії регіонів» Віктор Янукович.

Так що фактично з 2010 по 2014 рік американці почали посиленими темпами почали готувати «оновлений склад еліти», куди увійшли нові лідери, здатні зламати владу законного президента Януковича і влаштувати державний переворот. Так само в цю «оновлену еліту», за планом американців, влилася частина еліти «часів Ющенка»

Ключовою відмінністю «націоналістичного перевороту 2014 року» від помаранчевої революції 2004 року» є роль олігархів і радикалів-націоналістів, які фактично і скинули Януковича, діючи в інтересах США.

Дмитро Ярош

Наприклад, відомо, що безпосередньо перед активною фазою держперевороту в лютому 2014 року глава корпорації «Рошен» Ігор Порошенко і посол США Джеффрі Пайетт секретні переговори з лідером «Правого сектора» Дмитром Ярошем у присутності нинішнього секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Андрія Порубия.

Так що відразу, як Пайетт «дав відмашку» бойовики з «Правого сектора» захопили владу на Україні.

Хто із «новий влади України» працює на ЦРУ? В результаті державного перевороту до влади в Україні прийшли агенти впливу Заходу. Наприклад, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк є членом однієї з тоталітарних сект , яка активно співпрацює з ЦРУ. Більш того, родичі Яценюка постійно проживають в США і займають там високу ступінь посвячення в сектантських колах!

А ось виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов є не просто членом тоталітарної секти «Слово життя», а її головою українського відділення! До речі, експерти запевняють, що члени «Слова життя» так само активно співпрацюють з ЦРУ, як, наприклад, мормони.

Коли на початку 2005 року (відразу після приходу до влади Віктора Ющенка) Турчинов був призначений головою Служби безпеки України, він одразу налагодив серйозні зв'язки з відповідними організаціями деяких західних країн, а деякі керівники СБУ вищої і середньої ланки неодноразово проходили стажування у США. Іншими словами, Турчинов створив ідеальні умови для вербування керівників СБУ агентами ЦРУ!

Агенти впливу США

А ось призначений Верховною радою керівник Служби безпеки України (СБУ) Валентин Наливайченко був завербований ЦРУ, коли служив генеральним консулом українського посольства у США. Про це заявив колишній голова СБУ Олександр Якименко. До речі, це саме Наливайченко «зливав» американській розвідці всі секретні документи СБУ. Більш того, у вересні 2013 року ГПУ навіть завела справу щодо співпраці Наливайченка з ЦРУ , так що він мало не сів у в'язницю за зраду Батьківщині.

До речі, глава МВС України Арсен Аваков нещодавно був учасником таємних консультацій українських силовиків і київських властей з керівником ЦРУ. Сам директор Центрального Розвідувального Управління США Джон Бреннан під чужим ім'ям приїжджав до Києва і секретні зустрічі з новим українським керівництвом і представниками спецслужб . У підсумку тільки після переговорів з Бреннаном Аваков і розпочав спецоперацію на південному сході України.

Так само в ЗМІ з'явилася інформація про те, що лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош вже зізнався в тому, що працює на ЦРУ США. Його секретні переговори з Пайеттом це підтверджують.

Чутки про те, що Юлія Тимошенко так само працює на ЦРУ, взагалі ходять з 2006 року, коли Блок Юлії Тимошенко (БЮТ) публічно підтримав «в'язниці ЦРУ». Крім цього родині Тимошенко належать американські активи (наприклад, вілла в Маямі і т.д.)

Юлія Тимошенко і Барак Обама

Блогери пишуть, що лідер партії «Удар» Віталій Кличко з «Першему Національному» телеканалу так само був названий агентом ЦРУ. Втім, його зв'язок із західними фондами вже ні для кого не є секретом. При цьому багато користувачів вважають агентом ЦРУ і лідера партії «Свобода» Олега Тягнибока. До речі, його регулярні зустрічі з послом США побічно підтверджують цю точку зору.

Таким чином, очевидно, що більша частина «нових влади України» так чи інакше працює на ЦРУ. Зрозуміло, що жителі південно-сходу України не хочуть служити «американським поплічникам» і тому вимагають федералізації. Експерти впевнені, що якщо жителі Донбасу та інших проросійських регіонів» зможуть відстояти свою незалежність, вони ще зуміють врятувати Україну. В іншому випадку, ця країна стане такою ж колонією США, як Гондурас.

Даний матеріал авторський і є виключним оціночним думкою автора тексту, а так само правдоподібності відомостей викладених у ньому

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Первая полоса Политика В мире Экономика Культура Спорт Происшествия Общество Авторская колонка

О газете Рекламный отдел
The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
18+ Сетевое издание The Moscow Post © Любое копирование, в т.ч. отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации, в какой бы форме и каким бы техническим способом оно не осуществлялось, строго запрещается без предварительного письменного согласия со стороны редакции. Допускается цитирование материалов сайта без получения предварительного согласия, с обязательной прямой, открытой для поисковых систем гиперссылкой на сайт (с указанием названия «Сетевое издание The Moscow Post») не ниже, чем во втором абзаце текста, либо сразу после заимствованного материала, при нажатии на которое осуществляется переход на сайт http://www.moscow-post.com
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика