Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Керівництво України не хоче міняти прем'єра

Представники українського керівництва запевняють, що відставка прем'єр-міністра України не стоїть на порядку денному. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Керівництво України не хоче міняти прем'єра

У ЗМІ було публиковано спільна заява президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

У цій заяві сказано, що питання про заміну голови уряду України не стоїть на порядку денному майбутнього засідання парламенту.

«Ми єдині в баченні стратегії розвитку держави. Коаліційна угода закріплює план конкретних кроків по її реалізації. Дискусії повинні стосуватися оптимальних шляхів втілення цього плану», - йдеться в заяві.

Не виключено, що Петро Порошенко не хоче відправляти Яцнюка у відставку в зимовий період, що навесні «прибрати» його з прем'єрської посади, одночасно переклавши на неї відповідальність за можливий зрив опалювального сезону.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья