Moscow-Post RSS
29 Марта 2017

Керівництво України не хоче міняти прем'єра

Представники українського керівництва запевняють, що відставка прем'єр-міністра України не стоїть на порядку денному. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Керівництво України не хоче міняти прем'єра

У ЗМІ було публиковано спільна заява президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

У цій заяві сказано, що питання про заміну голови уряду України не стоїть на порядку денному майбутнього засідання парламенту.

«Ми єдині в баченні стратегії розвитку держави. Коаліційна угода закріплює план конкретних кроків по її реалізації. Дискусії повинні стосуватися оптимальних шляхів втілення цього плану», - йдеться в заяві.

Не виключено, що Петро Порошенко не хоче відправляти Яцнюка у відставку в зимовий період, що навесні «прибрати» його з прем'єрської посади, одночасно переклавши на неї відповідальність за можливий зрив опалювального сезону.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья