Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Київ чекає зустрічі у форматі нормандському

Влада України готова до зустрічі глав МЗС у нормандському форматі. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ чекає зустрічі у форматі нормандському

Як повідомив журналістам глава МЗС України Павло Клімкін, Київ готовий до зустрічі глав МЗС у нормандському форматі, яка може відбутися 21 січня у Берліні

«Ми говоримо про те, що завтра така розмова може бути продовжений. Зараз ми готуємося до цього», - заявив Павло Клімкін

За його словами, під час попередньої зустрічі міністрів у нормандському форматі планувалося провести чергові переговори 21 січня в Берліні

«З мого боку було чітко зазначено, що я бачу сенс цієї розмови, якщо ми дійдемо до результату. Адже результат для нас сьогодні - це найважливіше. Але в той же час я підкреслив, що готовий до продовження цього складного розмови», - додав Клімкін.

На його думку, пріоритетом для київської влади є чітке виконання всього пакету мінських домовленостей.

«Тільки на цих умовах (повного виконання мінських домовленостей. - прим.ред.) ми можемо досягти результату», - завершив свою промову глава МЗС України.

Експерти відзначають, що це саме влади України порушили перемир'я на Донбасі, а значить за зрив мінських домовленостей відповідальність несе теж Київ.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья