Moscow-Post RSS
27 Июня 2017

Київ готує нову фазу військової операції?

Сьогодні стало відомо про те, що Київ готує в Донбасі гостру фазу спецоперації. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ готує нову фазу військової операції?

Заступник начальника штабу корпусу Народної міліції ЛНР Ігор Ященко розповів журналістам про те, що Київ готує в Донбасі гостру фазу спецоперації, яку планує завершити до жовтня нинішнього року.

«Київ готує гостру фазу (спецоперації — прим.ред.), яку планує завершити до жовтня, так як воювати по осінньому бездоріжжю українські солдати так і не навчилися», - заявив Ігор Ященко.

Вже відомо, що українські силовики можуть кинути в бій підготовлені за час дії Мінських угод підрозділу. Це так звані «свіжі сили».

«Навіть якщо українська армія зазнає нищівної поразки, пропаганда буде розповідати про успіхи настання. Тема війни активно розігруватися. Так що Порошенко не дарма проводить військові ради, і говорять на них зовсім не про досягнуті у Мінську домовленості», - вважає Ященко.

Політологи теж раніше прогнозували нову агресію з боку української армії. Очевидно, що незабаром бойові дії на Донбасі відновляться у повному обсязі.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья