Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Київ готує нову фазу військової операції?

Сьогодні стало відомо про те, що Київ готує в Донбасі гостру фазу спецоперації. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ готує нову фазу військової операції?

Заступник начальника штабу корпусу Народної міліції ЛНР Ігор Ященко розповів журналістам про те, що Київ готує в Донбасі гостру фазу спецоперації, яку планує завершити до жовтня нинішнього року.

«Київ готує гостру фазу (спецоперації — прим.ред.), яку планує завершити до жовтня, так як воювати по осінньому бездоріжжю українські солдати так і не навчилися», - заявив Ігор Ященко.

Вже відомо, що українські силовики можуть кинути в бій підготовлені за час дії Мінських угод підрозділу. Це так звані «свіжі сили».

«Навіть якщо українська армія зазнає нищівної поразки, пропаганда буде розповідати про успіхи настання. Тема війни активно розігруватися. Так що Порошенко не дарма проводить військові ради, і говорять на них зовсім не про досягнуті у Мінську домовленості», - вважає Ященко.

Політологи теж раніше прогнозували нову агресію з боку української армії. Очевидно, що незабаром бойові дії на Донбасі відновляться у повному обсязі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья