Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Київ намагається повернути Крим

В українському уряді заявили про запуск дипломатичних ініціатив по поверненню Криму. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ намагається повернути Крим

Влада України планує найближчим часом запустити нову дипломатичну ініціативу щодо повернення Криму. Цю інформацію підтвердила міністр фінансів України Наталія Яресько. Цю заяву вона зробила на Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ) в Давосі.

«Ми не згодні з тим, що втратили Крим. Це буде рік, коли ми почнемо процес по поверненню Криму», — заявила Яресько.

Вона вважає, що Київ шукає «щось більше, ніж Женевський формат», щоб почати діалог по поверненню Криму.

При цьому Яресько не відповіла, чи використовувати в якості інструменту для повернення республіки борг перед Росією у розмірі $3 млрд.

Експерти впевнені, що Україна ніколи не зможе повернути Крим, так як Крим добровільно приєднався до Росії, а його жителі останнім часом дуже негативно налаштовані по відношенню до України.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья