Moscow-Post RSS
25 Ноября 2017

Київ посилив економічну блокаду Донбасу

Українські власті пішли на посилення економічної блокади підприємств ДНР. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ посилив економічну блокаду Донбасу

Як заявив повпред ДНР на переговорах у Мінську Денис Пушилин, Київ продовжує порушувати мінські домовленості, посилюючи економічну блокаду, з-за чого підприємства самопроголошеної Донецької народної республіки змушені орієнтуватися на роботу з Росією.

«Одним з прямих порушень є посилення економічної блокади, всупереч того, що було записано в комплексі заходів. Необхідно вирішення цих економічних проблем, які виникли на наших територіях. І ми бачимо, що тут робиться усе можливе, щоб наші підприємства заганялися в такі умови, в яких неможливо продовжувати роботу. Це вкрай неприйнятним. Порошенко в черговий раз демонструє ціну своїх слів», — заявив Пушилин.

Представник ДНР зазначив, що в таких умовах є очевидним орієнтування виробників на роботу з Росією.

Нагадаємо, що раніше влада ДНР почали проводити курей на економічне зближення з Росією. Так, наприклад, російський рубль став основною грошової валюти республіки. На думку представників ДНР, ця республіка продовжить курс на економічну інтеграцію з Росією.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья