Moscow-Post RSS
23 Июня 2017

Київ поставить Криму воду і газ

Українські парламентарі хочуть, щоб з України в Крим поставлялися тільки вода і газ, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ поставить Криму воду і газ

Сьогодні депутати Верховної ради України вирішили домогтися заборони поставок будь-яких товарів в Крим, за винятком життєво необхідних. Про це стало відомо зі слів заступника голови комітету Ради з питань економічної політики Юрія Солов'я.

«Ми вважаємо, що, крім критичного імпорту для Криму, такого, як газ і вода, які мають для Криму продаватися за світовими цінами, усі інші товари на територію півострова не повинні поставлятися», - заявив Соловей.

Депутат нагадує, що з такою ініціативою виступили кримські татари, які під час відвідування депутатом Херсонської області у складі 15 осіб звернулися з вимогою заборонити експорт в Крим.

Нагадаємо, що наступного тижня депутати Верховної ради мають намір представити новий пакет санкцій відносно Росії.

Політологи вважають заяви Юрія Солов'я популістськими. Вся справа в тому, що реально на Крим санкції України ніяк не позначаться. А все товари на півострів в необхідному обсязі вже постачає Росія, частиною якої Крим і є.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья