Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

Київ «прискорює інтеграцію в НАТО?

Сьогодні заступник голови адміністрації президента України Валерій Чалий прокоментував ситуацію зі вступом країни до НАТО, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ «прискорює інтеграцію в НАТО?

Заступник глави адміністрації президента України Валерій Чалий впевнений в тому, що вступ України в НАТО - не питання завтрашнього дня

«Немає сьогодні в законах чіткої позиції, що потрібно подавати заявку про вступ в НАТО вже завтра. Мова йде про більш ґрунтовних речі - про реформи», - заявив Чалий.

Він вважає, що мета Києва - досягти стандартів НАТО у сфері оборони.

«Ми повинні провести реформи, ми повинні досягти цих критеріїв, і тоді буде політичне рішення про приєднання», - зазначив Чалий.

Нагадаємо, що Міноборони Росії передрікає розрив відносин з НАТО при вступі в альянс України.

Раніше ЗМІ поширили заяву, який офіційно зробив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.

На його думку, Україні слід завершити проведення реформ, перш ніж подавати заявку на вступ до НАТО.

«Українці повинні піти на серйозні реформи, організувати боротьбу з корупцією, створити держапарат, перш ніж подавати заявку на вступ в НАТО», - зазначив Йенс Столтенберг.

Він зазначив, що сам альянс не має наміру «проявляти ініціативу» в цьому питанні. Так само Столтенберг пояснив, що Україні для вступу в Північноатлантичний Альянс необхідно вирішити територіальні проблеми, що є обов'язковою умовою для членства в НАТО. Це стосується Криму і сходу країни.

За словами генсека НАТО, підготовчий процес на Україні займе не менше шести років.

Політологи вже побачили у виразах Йенса Столтенберга неабияку частку скепсису, адже Крим, добровільно повернулася до Росії, в України забрати назад уже ніколи не вийде. У теж час в Києві ніколи не визнають той факт, що Крим став законною частиною РФ. Більше того, схоже, що повернути Донбас (як мінімум, Луганськ і Донецьк) в України теж ніколи не вийде.

Таким чином, виходить, що, за умовами, озвученими Йенсом Столтенбергом, Україна не скоро зможе стати членом НАТО, якщо взагалі ніколи не увійти в Альянс.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья