Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

Київ відповіла відмовою у Вільнюсі

Ще до початку вільнюського саміту « Східного партнерства» у Вільнюсі стало ясно , що Віктор Янукович не підпише угоду про асоціацію між Україною та ЄС , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ відповіла відмовою у Вільнюсі

Який почав роботу саміт « Східного партнерства» у Вільнюсі не приніс його організаторам бажаного результату , оскільки раніше президент України Віктор Янукович вирішив , що він не підпише угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

У підсумку так і сталося , хоча подібне угоду підписала , наприклад , Грузія . Зате Євросоюз посилив свій тиск на Україну .

Так цілий ряд європейських ЗМІ , в тому числі і впливове видання Times , з посиланням на думку провідних європейських політиків прямим текстом написали , що «Янукович програє президентські вибори під контролем спостерігачів з ЄС»

Іншими словами тиск на президента України Віктора Януковича , який , на думку керівництва ЄС , знаходиться в російському таборі , вийшло на шлях прямих погроз . Більше того , за чутками , так званий « евромайдан » у Києві так само був організований за участю європейських спецслужб.

Більше того , європейська преса відкрито називає той факт , що « не менше 100 тисяч прихильників » (за підрахунками спостерігачів ЄС) угоди про асоціацію України з ЄС у неділю заповнили площі Києва , нової « помаранчевої » революцією.

Відзначимо , що ця « PR- атака » на Віктора Януковича з боку ЄС почалася відразу після того , як Янукович пояснив причини призупинення євроінтеграції , пославшись на неготовність економіки .

При цьому в ЄС інтерпретують , що це саме Росія змусила Україну відмовитися від підписання угоди про асоціацію з ЄС , хоча Росія у внутрішні справи України не лізе.

Більше того , президент РФ Путін публічно заявив , що Росія не втручається у внутрішні справи України . Та й Янукович заявив , що ЄС виставив Україні « кабальні умови».

До речі , на тлі атаки на Януковича Євросоюз продовжує захищати Юлію Тимошенко. Так європейський комісар з питань розширення та політики добросусідства Штефан Фюле заявив , що ЄС не має наміру міняти свою позицію з питання відправки екс -прем'єра України Юлії Тимошенко на лікування за кордон для того , щоб переконати Київ підписати з Євросоюзом Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі

«Що стосується Євросоюзу , то ми чітко заявили , що однією з умов підписання Угоди про асоціацію є вирішення питання виборчого правосуддя , усунення його наслідків та недопущення його повторення в майбутньому» , - заявив Штефан Фюле.

Так Фюле відповів на питання про те , чи готовий ЄС виявити деяку гнучкість для того , щоб підписати Угоду про асоціацію з Україною , зокрема, переглянути вимога про лікування Тимошенко за кордоном.

«Це зажадає політичної волі від українського керівництва , а також рішучих дій і відчутного прогресу на умовах , висунутих Євросоюзом у грудні 2012 року» , - резюмував Фюле.

Так що Європа зробила ставку на Тимошенко. Але чи не означає це , що Януковичу слід зробити ставку на Росію ? ..

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья