Moscow-Post RSS
26 Апреля 2017

Київ хоче ЗВТ з ЄС

Керівництво України розраховує на зону вільної торгівлі з ЄС в 2016 році, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ хоче ЗВТ з ЄС

Сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус заявив, що зона вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Європейським союзом запрацює в повному обсязі з 1 січня 2016 року.

«Я повернувся з Брюсселя, де провів безліч зустрічей і торговельних переговорів. Наші європейські партнери єдині в тому, що зона вільної торгівлі повинна запрацювати з 1 січня 2016 року, незважаючи на всі заяви Росії і спроби відкласти процес лібералізації торгівлі», - заявив Айварас Абромавічус.

Нагадаємо, що створення ЗВТ між Україною і Європейським союзом є частиною угоди про асоціацію, яку було підписано в Брюсселі 27 червня минулого року.

Економісти побоюються, що створення ЗВТ з ЄС «вб'є» українського виробника, який не зможе конкурувати з європейцями.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья