Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Київ «зблизився з НАТО?

Сьогодні Київ і НАТО підписали чергову угоду про співпрацю, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ «зблизився з НАТО?

Сьогодні у міністерстві оборони України повідомили про підписання чергової угоди про співробітництво з НАТО.

«Підписання угоди розширює нормативно-правові рамки практичного співробітництва з альянсом, зокрема щодо реалізації новоствореного трастового фонду НАТО в підтримку України з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців і з реформування систем логістики та стандартизації ЗС України. Крім того, завдяки угоді буде спрощена процедура створення і реалізації нових спільних проектів», - повідомили в Міноборони України.

Це угода розширює можливості України для участі в економічно вигідних багатонаціональних проектах альянсу з логістичного забезпечення військ, а також з питань розробки, виробництва, закупівель, модернізації, зберігання та утилізації предметів військового призначення.

На думку експертів, Україну не приймуть в НАТО із-за протидії європейських членів Альянсу, а всі ці угоди реальної сили не мають.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья