Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

Київ «зблизився з НАТО?

Сьогодні Київ і НАТО підписали чергову угоду про співпрацю, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ «зблизився з НАТО?

Сьогодні у міністерстві оборони України повідомили про підписання чергової угоди про співробітництво з НАТО.

«Підписання угоди розширює нормативно-правові рамки практичного співробітництва з альянсом, зокрема щодо реалізації новоствореного трастового фонду НАТО в підтримку України з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців і з реформування систем логістики та стандартизації ЗС України. Крім того, завдяки угоді буде спрощена процедура створення і реалізації нових спільних проектів», - повідомили в Міноборони України.

Це угода розширює можливості України для участі в економічно вигідних багатонаціональних проектах альянсу з логістичного забезпечення військ, а також з питань розробки, виробництва, закупівель, модернізації, зберігання та утилізації предметів військового призначення.

На думку експертів, Україну не приймуть в НАТО із-за протидії європейських членів Альянсу, а всі ці угоди реальної сили не мають.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья