Moscow-Post RSS
25 Мая 2018
 

Київ знову помиляється?

Сьогодні так звані «нові влади України» заявили, що вони не визнають приєднання Автономної Республіки Крим та Севастополя до Росії, як і незалежності Республіки Крим, повідомляє кореспондент The Moscow Post з Києва.

Київ знову помиляється?

«Ми не визнаємо і не визнаємо ніколи ні так званої незалежності, ні так званої угоди про приєднання Криму до Росії», - заявив пресі директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Він вважає, що рішення про прийняття Криму до складу Російської Федерації нібито не є демократичним і юридично правомочним.

«Те, що відбулося сьогодні в Москві, не має нічого спільного ні з демократією, ні з правом, ні зі здоровим глуздом», - підкреслив Перебийніс.

Однак, на думку експертів, МЗС України явно не правий у «кримському питанні».

Нагадаємо, що сьогодні російський лідер заявив, що у РФ є всі права на Крим, підкреслюючи при цьому, що бажання увійти до складу Росії - це, насамперед, вибір самих кримчан! Так само Володимир Путін назвав знаходження Криму за межами Росії «кричущою історичною несправедливістю» «Всі ці роки і громадяни, і багато громадські діячі неодноразово піднімали цю тему: говорили, що Крим - це споконвічна російська земля, а Севастополь - російське місто. Так, все це ми добре розуміли, відчували і серцем, і душею, але треба було виходити з реалій, що склалися, і вже на новій базі будувати добросусідські відносини з незалежною Україною», - повідомив російський президент.

Так само Путін відповів, що російськомовне населення України вже втомилося від спроб примусової асиміляції» місцевою владою. В даному випадку президент РФ звернув особливу увагу на спроби прийняття в Україні закону про заборону російської мови.

«Раз по Раз робилися спроби позбавити російських історичної пам'яті, а часом і рідної мови, зробити об'єктом примусової асиміляції», - вважає Володимир Путін.

У своїй промові російський президент зазначив, що ніякої агресії або інтервенції в Криму не було. Він зазначив, що Росія не вводила війська в Крим, а лише посилила своє угруповання, при цьому, не перевищивши граничну штатну чисельність, передбачену міжнародним договором.

Так що Крим приєднаний до РФ згідно всім принципам міжнародного права, а позиція України з цього питання вкрай помилкова...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Первая полоса Политика В мире Экономика Культура Спорт Происшествия Общество Авторская колонка

О газете Рекламный отдел
The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
18+ Сетевое издание The Moscow Post © Любое копирование, в т.ч. отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации, в какой бы форме и каким бы техническим способом оно не осуществлялось, строго запрещается без предварительного письменного согласия со стороны редакции. Допускается цитирование материалов сайта без получения предварительного согласия, с обязательной прямой, открытой для поисковых систем гиперссылкой на сайт (с указанием названия «Сетевое издание The Moscow Post») не ниже, чем во втором абзаце текста, либо сразу после заимствованного материала, при нажатии на которое осуществляется переход на сайт http://www.moscow-post.com
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика