Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Київ знову помиляється?

Сьогодні так звані «нові влади України» заявили, що вони не визнають приєднання Автономної Республіки Крим та Севастополя до Росії, як і незалежності Республіки Крим, повідомляє кореспондент The Moscow Post з Києва.

Київ знову помиляється?

«Ми не визнаємо і не визнаємо ніколи ні так званої незалежності, ні так званої угоди про приєднання Криму до Росії», - заявив пресі директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Він вважає, що рішення про прийняття Криму до складу Російської Федерації нібито не є демократичним і юридично правомочним.

«Те, що відбулося сьогодні в Москві, не має нічого спільного ні з демократією, ні з правом, ні зі здоровим глуздом», - підкреслив Перебийніс.

Однак, на думку експертів, МЗС України явно не правий у «кримському питанні».

Нагадаємо, що сьогодні російський лідер заявив, що у РФ є всі права на Крим, підкреслюючи при цьому, що бажання увійти до складу Росії - це, насамперед, вибір самих кримчан! Так само Володимир Путін назвав знаходження Криму за межами Росії «кричущою історичною несправедливістю» «Всі ці роки і громадяни, і багато громадські діячі неодноразово піднімали цю тему: говорили, що Крим - це споконвічна російська земля, а Севастополь - російське місто. Так, все це ми добре розуміли, відчували і серцем, і душею, але треба було виходити з реалій, що склалися, і вже на новій базі будувати добросусідські відносини з незалежною Україною», - повідомив російський президент.

Так само Путін відповів, що російськомовне населення України вже втомилося від спроб примусової асиміляції» місцевою владою. В даному випадку президент РФ звернув особливу увагу на спроби прийняття в Україні закону про заборону російської мови.

«Раз по Раз робилися спроби позбавити російських історичної пам'яті, а часом і рідної мови, зробити об'єктом примусової асиміляції», - вважає Володимир Путін.

У своїй промові російський президент зазначив, що ніякої агресії або інтервенції в Криму не було. Він зазначив, що Росія не вводила війська в Крим, а лише посилила своє угруповання, при цьому, не перевищивши граничну штатну чисельність, передбачену міжнародним договором.

Так що Крим приєднаний до РФ згідно всім принципам міжнародного права, а позиція України з цього питання вкрай помилкова...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья