Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Київ знову просить допомоги у НАТО

Сьогодні Київ запросив додаткову військову допомогу у партнерів з НАТО, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ знову просить допомоги у НАТО

Про те, що Київ запросив додаткову військову допомогу у партнерів, у тому числі у країн - членів НАТО, повідомив посол України в Бельгії та при НАТО Ігор Долгов.

«Ми продовжуємо працювати на двосторонній основі з різними країнами, включаючи країни - члени НАТО, і при погіршенні ситуації на місці і збільшення кількості російських важких озброєнь ми запросили додаткову військову допомогу Україні», - заявив посол.

Крім цього він підкреслив, що «НАТО як військово-політична організація не буде надавати летального зброї Україні в цій ситуації».

Раніше влада Росії неодноразово заявляли, що твердження про нібито присутність російських військових в Донбасі не відповідають дійсності.

При цьому влада України продовжують брехати Європі про присутність на Донбасі російських силовиків.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья