Moscow-Post RSS
21 Января 2017

Київ знову звинувачує ополченців

Сьогодні Київ знову звинуватив ополченців у порушенні мінських угод, повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС України.

Київ знову звинувачує ополченців

Як заявив сьогодні голова департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, МЗС України вважає, що ополчення самопроголошених Донецької та Луганської народних республік порушує положення мінських домовленостей.

«Продовжують застосовуватися артилерійські системи калібру більше 100 мм, а також ракетні системи залпового вогню, які повинні бути відведені від лінії розмежування на відстань, визначену Комплексом заходів по виконанню мінських домовленостей від 12 лютого. Обстріл бойовиками 27 березня з РСЗВ н. п. Новотошковское Луганській області був підтверджений ОБСЄ», - повідомив Перебийніс.

Він заявив, що ополченці блокували міжнародних спостерігачів місії ОБСЄ 27 березня на блокпосту біля Широкіно. Перебийніс додав, що на наступний день на цьому ж блокпосту озброєні люди знову змусили спостерігачів ОБСЄ залишити район Широкіно.

Зазначимо, що Євген Перебийніс трохи злукавив, так як, за словами очевидців, район Широкіно обстрілювали українські військові. А ополченці не пустили спостерігачів ОБСЄ в Широкіно, побоюючись за їх життя.

Добавить комментарий
The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья