Moscow-Post RSS
1 Мая 2017

Київ звалює провину на місцеву владу?

На думку так званих «київських властей», заворушення в Одесі нібито планувалися за участю представників місцевого керівництва, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Київ звалює провину на місцеву владу?

Як заявив журналістам в.о. генпрокурора України Олег Махніцький, заворушення в Одесі, в результаті яких загинули майже 50 осіб, планувалися за участю представників влади

«Ця акція не була підготовлена на якомусь внутрішньому рівні. Це була спланована, скоординована чітко акція, в якій брали участь, в тому числі, і представники влади», - заявив Олег Махніцький.

Він пообіцяв, що після розслідування він назве прізвища чиновників, причетних до організації заворушень.

Нагадаємо, що вибори в Україні призначені на 25 травня. При цьому одночасно на сході країни триває силова операція проти прихильників федералізації України. Зокрема, 5 травня поновилися бої в місті Слов'янськ Донецької області. Кількість загиблих оцінюється в десятки людей.

Експерти вважають, що в загостренні конфлікту винні влади України, які продовжать свою агресію на південно-сході країни.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья