Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Кличко задумався про вибори

Лідер партії УДАР Віталій Кличко закликав главу України Віктора Януковича піти на дострокові вибори президента, повідомили кореспонденту The Moscow Post у Верховній Раді.

Кличко задумався про вибори

Сьогодні Віталій Кличко закликав народних депутатів України терміново зібратися в парламенті для ухвалення рішення про вихід з кризи, а президента України Віктора Януковича він закликав піти на дострокові вибори президента

«Ми повинні зробити наступне: перше. Депутатам Верховної ради терміново зібратися в парламенті, щоб ухвалити рішення про вихід з кризи. Друга. Перезавантаження влади. Президент Янукович повинен піти на дострокові президентські вибори. Це зараз єдиний спосіб зупинити насильство», - йдеться в терміновому зверненні Кличка, оприлюдненій на сайті партії УДАР.

Цікаво, але вимога Кличка «дивним чином» збіглася з закликом європейських політиків.

На тлі цього керівництво ЄС у всьому звинувачує законного президента України Віктора Януковича та вимагають від нього, щоб він призначив дострокові вибори глави держави. Як заявив міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус перед початком зустрічі делегації ЄС з президентом України Віктором Януковичем, українській владі слід провести в країні вибори.

«Наша мета полягає в тому, щоб підштовхнути українську владу до проведення виборів. Немає ніякого іншого рішення, окрім як проведення виборів», - сказав Лоран Фабіус.

Насправді можна банально розігнати всіх цих бандитів з «ЕвроМайдана», а екстремістів і вбивць притягнути до кримінальної відповідальності. Однак, замість жорстких заходів Янукович продовжує свої спроби «домовитися». Але навряд чи від цього буде хоч якийсь толк...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья