Moscow-Post RSS
21 Ноября 2017

Коломойський «домовився» з Порошенком

На даний момент губернатор Ігор Коломойський вже зміг домовитися з президентом України Петром Порошенком . Вони врегулювали конфлікт навколо «Укртранснафти», повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Коломойський «домовився» з Порошенком

Українські видання повідомляють, що президент України Петро Порошенко і губернатор Дніпропетровська Ігор Коломойський досягли домовленості з приводу конфлікту навколо компанії «Укртранснафта».

«Ми домовилися з президентом і прем'єром, що Мірошник не буде проводити перевірки в «Укртранснафті». Загальна позиція - залучити до цього процесу компанії «великої четвірки». І нехай вони перевіряють. А потім по закінченні перевірки роблять висновки», - заявив Коломойський.

Крім цього він додав, що відстороненого від роботи голову правління «Укртранснафти» Олександра Лазорка «треба нагородити, бо він зберіг цю нафту, за те, що він - патріот».

«Але в компанію він більше не повернеться, він ображений на цю ситуацію, але ми такого цінного кадра знайдемо, куди прилаштувати», - вважає Коломойський.

Раніше український олігарх Ігор Коломойський з групою озброєних людей захопили центральний офіс «Укртранснафти». Вважається, що це було рейдерське захоплення.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья