Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

Коломойський висунув вимоги до Києва

Український олігарх Ігор Коломойський зажадав від влади України припинити політичні репресії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Коломойський висунув вимоги до Києва

Ігор Коломойський, власник фінансової групи «Приват» і колишній голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ОДА), зажадав від влади негайно припинити політичні репресії.

Також Коломойський просить почати з чистого аркуша судову реформу у зв'язку з судовим процесом над його колишнім заступником в ОДА і лідером партії «Укроп» Геннадієм Корбаном.

«Очевидно, що судовий процес над Корбаном модерується не судом, а третіми особами за зовнішнім кабінетів. Цим процесом влада дискредитувала свої наміри провести судову реформу, її можна вже не продовжувати», - вважає Ігор Коломойський.

За його словами, на Україні організувала судові процеси, непрозоро вибираючи підсудність і зручні для себе районні суди.

Крім цього Ігор Коломойський заявив, що раніше ніколи не застосовувалася практика географічного перенесення судових засідань без судового контролю та рішень про це вищестоящих судів.

«Не довівши до кінця задекларовану очищення судової системи, влада взяла в заручники всіх суддів країни через механізми загроз, публічної дискредитації, люстрації, переатестації і їх кримінального переслідування», - заявив Коломойський.

«Розпочаті тиждень тому президентом України нові конституційні ініціативи реформування судів вже не наберуть 300 голосів депутатів і приречені на провал. Це означає, що в процесі цієї довгої парламентської процедури українські судді будуть знаходитися в об'єктивній залежності від президентської адміністрації, яка контролює більшість у Вищій раді юстиції та Вищій кваліфікаційній комісії суддів», - вважає колишній губернатор Дніпропетровської області.

На думку Коомойского, влада повинна негайно припинити «політичні репресії проти десятків людей». Незалежні експерти також вважають, що лідер партії «Укроп» Геннадій Корбан піддався переслідуванню з політичних мотивів.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья