Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

Коломойський хоче контролювати футбол України?

Український олігарх Ігор Коломойський намагається стати главою Федерації футболу України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Коломойський хоче контролювати футбол України?

Глава Дніпропетровської області Ігор Коломойський, який є найбільшим українським олігархом, вирішив балотуватися на пост голови Федерації футболу України.

«Після того, як з виборів президента федерації несподівано і невмотивовано знялися Маркіян Лубківський та керівник пляжного футболу Сергій Харченко, я вирішив балотуватися на посаду президента ФФУ», - вважає Ігор Коломойський.

Конкурентами олігарха стануть колишній футболіст Владислав Ващук, в. о. президента ФФУ Андрій Павелко і колишній голова всеукраїнської профспілки футболістів України Олег Печерный.

Нагадаємо, що вибори відбудуться 6 березня на позачерговому конгресі ФФУ.

На даний момент фаворит цих виборів ще невідомий.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья