Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

Коломойський хоче контролювати футбол України?

Український олігарх Ігор Коломойський намагається стати главою Федерації футболу України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Коломойський хоче контролювати футбол України?

Глава Дніпропетровської області Ігор Коломойський, який є найбільшим українським олігархом, вирішив балотуватися на пост голови Федерації футболу України.

«Після того, як з виборів президента федерації несподівано і невмотивовано знялися Маркіян Лубківський та керівник пляжного футболу Сергій Харченко, я вирішив балотуватися на посаду президента ФФУ», - вважає Ігор Коломойський.

Конкурентами олігарха стануть колишній футболіст Владислав Ващук, в. о. президента ФФУ Андрій Павелко і колишній голова всеукраїнської профспілки футболістів України Олег Печерный.

Нагадаємо, що вибори відбудуться 6 березня на позачерговому конгресі ФФУ.

На даний момент фаворит цих виборів ще невідомий.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья