Moscow-Post RSS
4 Декабря 2016

Командир бойовиків «Прикарпаття» продовжить служити владі України

Командир батальйону українських силовиків «Прикарпаття» полковник Віталій Комар планує повернутися до виконання своїх обов'язків, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Раніше він був звинувачений у дезертирстві.

Командир бойовиків «Прикарпаття» продовжить служити владі України

«Суд, посилаючись на обставини, які склалися, прийняв рішення залишити мене на посаді. І я повинен повернутися до батальйону. Я буду повертатися», - заявив журналістам сам Комар.

Нагадаємо, що раніше Генеральна прокуратура України повідомила про арешт комбата на два місяці за підозрою в бездіяльності і відмову від військової служби. Комар був заарештований після відмови з боку його підлеглих участь у спецоперації на сході України

Раніше батальйон «Прикарпаття» майже два місяці виконував поставлені командуванням завдання під Амвросиевкой на блокпостах, але потім його солдати пішли з поля бою.

«І ці два місяці нас постійно обстрілювали, але ми були на місцях і виконували завдання, поставлені зверху. А ось саме 23 серпня розпочався масований артобстріл всіх блокпостів, в тому числі і базового табору, де знаходився штаб батальйону і підрозділ забезпечення. Дуже масовий, і він тривав і вночі, і вдень. Були і такі блокпости, які обстрілювали чотири ночі. Тобто ситуація була дуже напружена, саме 22 та 23 серпня», - заявив комбат.

Як розповів Віталій Комар, «ситуація склалася так, що треба було відходити, інакше жертв було б ну дуже багато».

Втім, за це рішення Комара звинувачують у дезертирстві, невиконання наказу, непокору і бездіяльності. І ось тепер Віталій Комар знову хоче воювати на Донбасі.

Добавить комментарий

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья