Moscow-Post RSS
16 Января 2018

Командир бойовиків «Прикарпаття» продовжить служити владі України

Командир батальйону українських силовиків «Прикарпаття» полковник Віталій Комар планує повернутися до виконання своїх обов'язків, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Раніше він був звинувачений у дезертирстві.

Командир бойовиків «Прикарпаття» продовжить служити владі України

«Суд, посилаючись на обставини, які склалися, прийняв рішення залишити мене на посаді. І я повинен повернутися до батальйону. Я буду повертатися», - заявив журналістам сам Комар.

Нагадаємо, що раніше Генеральна прокуратура України повідомила про арешт комбата на два місяці за підозрою в бездіяльності і відмову від військової служби. Комар був заарештований після відмови з боку його підлеглих участь у спецоперації на сході України

Раніше батальйон «Прикарпаття» майже два місяці виконував поставлені командуванням завдання під Амвросиевкой на блокпостах, але потім його солдати пішли з поля бою.

«І ці два місяці нас постійно обстрілювали, але ми були на місцях і виконували завдання, поставлені зверху. А ось саме 23 серпня розпочався масований артобстріл всіх блокпостів, в тому числі і базового табору, де знаходився штаб батальйону і підрозділ забезпечення. Дуже масовий, і він тривав і вночі, і вдень. Були і такі блокпости, які обстрілювали чотири ночі. Тобто ситуація була дуже напружена, саме 22 та 23 серпня», - заявив комбат.

Як розповів Віталій Комар, «ситуація склалася так, що треба було відходити, інакше жертв було б ну дуже багато».

Втім, за це рішення Комара звинувачують у дезертирстві, невиконання наказу, непокору і бездіяльності. І ось тепер Віталій Комар знову хоче воювати на Донбасі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья