Moscow-Post RSS
21 Ноября 2017

Комуністи України пішли в опозицію

Сьогодні стало відомо, що комуністична партія України і її фракція у Верховній раді збираються перейти в опозицію до нової влади, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Комуністи України пішли в опозицію

«Президія Центрального Комітету КПУ висловлює глибоку стурбованість роздуванням в країні антикомуністичного психозу, фактами печерного вандалізму і розбою - знищенням пам'яток В.І. Леніну, захисникам Вітчизни часів Великої Вітчизняної війни, бандитськими нападами на приміщення комітетів нашої партії в Києві, інших містах, моральним і фізичним терором проти комуністів. Враховуючи всі обставини, Компартія та її фракція у Верховній раді будуть виступати опозицією до нової влади», - заявили в КПУ.

Нагадаємо, що раніше українська Партія регіонів, до недавнього часу займала правлячу позицію в країні, вирішила перейти в опозицію.

На тлі цього так званий «новий уряд України» намагається узаконити свою владу. Приміром, сьогодні парламент уповноважив проголошеного «майданівців» в.о. голови держави, спікера Верховної Ради України Олександра Турчинова підписувати закони, прийняті з 21 лютого до обрання нового президента.

За відповідну постанову в цілому проголосувало 316 народних депутатів. При цьому депутатам від Партії регіонів тривають загрози.

Очевидно, що так званий «новий уряд України» насаджує свою волю бандитськими методами. У зв'язку з цим, жителі Криму вирішили приєднатися до Росії. Так що Україна близька до розпаду.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья