Moscow-Post RSS
21 Марта 2018
 

Комуністи України задумалися про федерацію?

На думку комуністів України, Україна повинна стати парламентською республікою з федеративним державним устроєм, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Комуністи України задумалися про федерацію?

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко заявив журналістам, що КПУ пропонує змінити Конституцію України.

«Ми підготували ряд пропозицій щодо внесення змін до Конституції України. Але наші пропозиції охоплюють значно ширше коло питань, ніж система влади. Ми вважаємо, що наш Основний закон необхідно вдосконалити в руслі утвердження України як демократичної, правової, соціальної держави, в якій твердо гарантовані права і свободи людини і громадянина. В результаті конституційної реформи Україна повинна стати парламентською республікою з федеративним державним устроєм. Ми виступаємо за зміну ч. 2 статті 2. Зараз вона звучить так: «Україна є унітарною державою». Наша наступна формулювання: «Україна є федеративною державою в складі регіонів і Автономної Республіки Крим»», - заявив журналістам Петро Симоненко «Ми пропонуємо закріпити в Основному законі положення про те, що суспільне життя в Україні грунтується на пріоритеті суспільства над державою. Вважаємо, що статтю 14, в якій мова йде про землю, необхідно доповнити положенням про те, що українська земля не може належати іноземним громадянам і юридичним особам, крім того, землі сільськогосподарського призначення не можуть бути об'єктом купівлі і продажу», - продовжив лідер КПУ.

Так само він зазначив, що більш чітко «необхідно прописати зміст і спрямованість української зовнішньої політики, а саме внести до Конституції положення про те, що Україна є нейтральною державою, яка не бере участі у військових блоках і дотримується неядерних принципів». Відзначимо, що експерти високо оцінили ідею Петра Симоненка, однак, Верховна Рада навряд чи підтримає ініціативу комуністів.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Первая полоса Политика В мире Экономика Культура Спорт Происшествия Общество Авторская колонка

О газете Рекламный отдел
The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
18+ Сетевое издание The Moscow Post © Любое копирование, в т.ч. отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации, в какой бы форме и каким бы техническим способом оно не осуществлялось, строго запрещается без предварительного письменного согласия со стороны редакции. Допускается цитирование материалов сайта без получения предварительного согласия, с обязательной прямой, открытой для поисковых систем гиперссылкой на сайт (с указанием названия «Сетевое издание The Moscow Post») не ниже, чем во втором абзаце текста, либо сразу после заимствованного материала, при нажатии на которое осуществляется переход на сайт http://www.moscow-post.com
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья