Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Комуністів України залишили без партії?

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє розпустити Компартію, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Комуністів України залишили без партії?

Прес-секретар президента України Святослав Цеголко повідомив журналістам, що Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє розпустити Комуністичну партію України.

Нагадаємо, що закон «Про внесення змін до регламенту Верховної ради України щодо кількісного складу та припинення діяльності депутатських фракцій (депутатських груп)» дозволяє розпускати фракції при відсутності мінімально необхідної кількості депутатів для їх формування.

До цього даний закон був прийнятий Верховною радою. Вважається, що тиск на комуністів виявляється в інтересах самого президента України Петра Порошенка

За інформацією КПУ, за останній час з фракції Компартії України вийшли кілька народних депутатів. В результаті цього складу фракції у Раді стала меншою, ніж при її формуванні під час першої сесії.

Як відомо, комуністи активно виступають проти продовження громадянської війни на Україні. Цим вони і заважають чинним владі країни.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья