Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

Корбан незадоволений торгівлею між Росією та Україною

Лідер партії «Укроп» вважає, що Україна «всупереч здоровій логіці» продовжує активну торгівлю з Росією. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Корбан незадоволений торгівлею між Росією та Україною

Лідер української партії «Укроп» Геннадій Корбан розголосив список компаній, які, за його даними, продовжують торгівлю з Кримом.

«Хочу проінформувати керівництво РНБО і фіскальної служби про те, що Україна, всупереч здоровій логіці продовжує активну торгівлю з Росією», — заявив Корбан.

Він зазначив, що надана інформацію взято з реєстрів митних фіскальної служби про імпорт в Україну товарів кримського виробництва.

В «список Корбана» увійшли «Укрзалізниця» і «Кримський титан». За його словами, більшість поставок йдуть з сертифікатом походження, «де вказаний виробник Росії і не завжди зазначено, що товар вироблений на півострові Крим».

«Прошу вжити рішучі дії і застосувати санкції щодо ряду товарів і компаній, які ведуть активну торгівлю з Кримом», — заявив Корбан.

Зазначимо, що торгівля з РФ економічно вигідна українським підприємствам. Але, схоже, що лідера партії «Укроп» це мало хвилює.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья