Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

Корбан незадоволений торгівлею між Росією та Україною

Лідер партії «Укроп» вважає, що Україна «всупереч здоровій логіці» продовжує активну торгівлю з Росією. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Корбан незадоволений торгівлею між Росією та Україною

Лідер української партії «Укроп» Геннадій Корбан розголосив список компаній, які, за його даними, продовжують торгівлю з Кримом.

«Хочу проінформувати керівництво РНБО і фіскальної служби про те, що Україна, всупереч здоровій логіці продовжує активну торгівлю з Росією», — заявив Корбан.

Він зазначив, що надана інформацію взято з реєстрів митних фіскальної служби про імпорт в Україну товарів кримського виробництва.

В «список Корбана» увійшли «Укрзалізниця» і «Кримський титан». За його словами, більшість поставок йдуть з сертифікатом походження, «де вказаний виробник Росії і не завжди зазначено, що товар вироблений на півострові Крим».

«Прошу вжити рішучі дії і застосувати санкції щодо ряду товарів і компаній, які ведуть активну торгівлю з Кримом», — заявив Корбан.

Зазначимо, що торгівля з РФ економічно вигідна українським підприємствам. Але, схоже, що лідера партії «Укроп» це мало хвилює.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья