Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Крим просить про приєднання до РФ

Після того, як кримський парламент ухвалив рішення про входження автономії до складу Росії, спікер Верховної ради автономної республіки Володимир Константинов заявив, що кримчани очікують від РФ прийняття відповідних правових процедур.

Крим просить про приєднання до РФ

«Якщо вони ухвалять рішення про початок процедури, тоді будемо розглядати це питання на референдум», - заявив Володимир Константинов.

Нагадаємо, що раніше Верховна рада Криму постановила направити президенту Росії Володимиру Путіну та Федеральним зборам звернення про входження Криму до складу Росії.

У відповідь на це лідер «Справедливої Росії» Сергій Миронов заявив, що Держдума може розглянути законопроект про можливості приєднання Криму до Росії на наступному тижні.

«Я думаю, що з урахуванням дати референдуму - 16 березня - є час для того, щоб розглянути закон в нормальному режимі. Законопроект буде розглядатися на наступному тижні», - повідомив Миронов.

Це означає, що цей закон приймуть на одному із трьох пленарних засідань - 11, 12 і 14 березня. Поки що рішення лідерів інших фракцій невідомо...

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья