Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Крим відвідав Рустам Мінніханов

Сьогодні влади Автономної Республіки Крим та Республіки Татарстан підписали угоду про економічне і гуманітарне співробітництво, повідомляє кореспондент The Moscow Post з Криму.

Крим відвідав Рустам Мінніханов

Як заявив прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, Автономна Республіка Крим і Республіка Татарстан мають багато загального, що дозволяє сторонам розвивати співпрацю в усіх сферах

А ось президент Татарстану Рустам Мінніханов звернув увагу на те, що угода регламентує, зокрема, співпраця у сфері медицини, туризму, інвестицій та інновацій.

«Буде розроблена «дорожня карта», будуть створені робочі групи, визначені відповідальні міністри, які будуть займатися реалізацією цієї угоди», - зазначив Мінніханов

Татарстанський лідер так само нагадав, що лідери двох республік в найближчий місяць підготують і підпишуть «вже більш реальні кроки».

«Представники наших міністерств, представники ради міністрів Автономної Республіки Крим розпишуть цю програму», - додав Мінніханов.

Нагадаємо, що Рустам Нургалиевич Мінніханов - це російський державний і політичний діяч. ПрезидентТатарстана з 25 березня 2010 року. Член Вищої ради партії «Єдина Росія»

Голова ради директорів ВАТ «Татнафта», голова ради директорів ВАТ «Татнефтехиминвест-холдинг», голова ради директорів ВАТ «Связьинвестнефтехим», голова опікунської ради футбольного клубу «Рубін».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья