Moscow-Post RSS
19 Января 2017

Лідери Новоросії просять не пускати в Європу Яценюка

Глави Донецької та Луганської народних республік Ігор Плотницький і Олександр Захарченко направили послання Франсуа Олланду і Ангелі Меркель, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Лідери Новоросії просять не пускати в Європу Яценюка

У своєму посланні зверненні лідери Донецької та Луганської народних республік Ігор Плотницький і Олександр Захарченко закликали Франсуа Олланда і Ангелу Меркель заборонити в'їзд на територію Європейського союзу кільком українським офіційним особам.

«Заборонити в'їзд на територію Євросоюзу за злочини проти людяності відносно нашого народу, за масові порушення прав людини, знищення мирного населення за допомогою військового терору та економічної блокади наступним громадянам України: Яценюк, Полторак, Турчинов, Аваков, Ложкін, Коломойський», - сказано у зверненні керівників ДЕР і ЛНР.

Лідери Новоросії заявили, що Україна відверто саботує взяті на себе зобов'язання.

Крім цього Плотницький і Захарченко також звернулися з проханням до Франції і Німеччини чинити тиск на Київ аж до введення персональних і економічних санкцій.

Реакція на ці прохання Франсуа Олланда і Ангели Меркель поки невідома.

Добавить комментарий

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья