Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Члени партії «Свобода» загинули в Донбасі

Активісти партії «Свобода» загинули в районі донецького аеропорту. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Члени партії «Свобода» загинули в Донбасі

В результаті потрапляння на міни в районі донецького аеропорту загинули військові роти «Карпатська січ», пов'язаної з партією «Свобода».

«Як повідомив командир «Карпатської Січі», глава «Легіону Свободи» Куцин, воїни отримали смертельні поранення в результаті прямого попадання ворожої міни», — заявили в партії «Свобода».

Нагадаємо, що всеукраїнське об'єднання «Свобода» — це українська радикально-націоналістична політична партія.

Заснована 13 жовтня 1991 року на установчому з'їзді під назвою Соціал-національна партія України (СНПУ). 14 лютого 2004 року на IX З'їзді була перейменована у Всеукраїнське об'єднання «Свобода», а головою партії був обраний Олег Тягнибок. У 2012 році партія отримала 37 місць з 450 у Верховній Раді України VII скликання, набравши 10,44 % голосів виборців.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья