Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Ляшко хотів би розстріляти Авакова і Гелетея?

Сьогодні лідер Радикальної партії України Олег Ляшко повідомив про те, що потрібно, на його думку, зробити, з міністром внутрішніх справ Арсенов Аваковим і начальником Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Ляшко хотів би розстріляти Авакова і Гелетея?

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко дав свій коментар з приводу відставки глави міноборони країни Валерія Гелетея. За його словами, Гелетея треба було розстріляти разом з міністром внутрішніх справ Арсенов Аваковим і начальником Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

«Гелетея потрібно було не у відставку з почестями відправляти, а розстріляти разом з Аваковим і начальником Генштабу Муженко за бездарно програну війну», - вважає Ляшко.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко відправив у відставку міністра оборони Валерія Гелетея. Однак, він (Гелетей) отримав нову посаду, але не в міноборони.

А напередодні Верховна рада України призначила на посаду міністра оборони України-командувача національною гвардією Степана Полторака. Раніше Полторак працював у МВС.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья