Moscow-Post RSS
23 Января 2018

ЛНР вимагає узгодження Києва

Влади ЛНР закликають Київ узгодити перелік районів Донбасу з особливим статусом, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ЛНР вимагає узгодження Києва

Керівництво Луганської народної республіки закликають українську сторону до узгодження переліку районів Донбасу з особливим статусом.

«Якщо розглянути документ, який прийняла Верховна рада, то там вказані деякі населені пункти, але не вказані всі території», - заявив голова парламенту ЛНР Олексій Карякін.

«Хотілося б обговорити конкретику, щоб це було погоджено з представниками влади на територіях ЛНР і ДНР», - уточнив він.

Зазначимо, що спікер Верховної ради Володимир Гройсман вже підписав постанову про визначення деяких районів Донбасу, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування.

Ополченці вважають, що Україна не дотримується мінські домовленості. Очевидно, що Київ повинен погоджувати свої дії з ЛНР і ДНР.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья