Moscow-Post RSS
29 Апреля 2017

Луганськ чекає другого гуманітарного конвою

Сьогодні керівництво Луганської народної республіки (ЛНР) повідомило про швидке прибуття другого гуманітарного конвою з Росії, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Луганськ чекає другого гуманітарного конвою

На даний момент представники Луганської народної республіки (ЛНР) вже підтвердили, що вони отримали офіційне повідомлення від Росії про доставку гуманітарної допомоги. За інформацією ополченців, 13 вересня буде відправлений другий гуманітарний вантаж з Росії

«Ми отримали повідомлення з Росії про те, що гуманітарний конвой прибуде в ЛНР в суботу», - повідомили в прес-службі керівництва ЛНР.

Раніше представники Донецької народної республіки так само повідомили, що другий гуманітарний конвой з Росії попрямує в Луганськ 13 вересня «Гуманітарний конвой з Російської Федерації в Луганськ вийде 13 вересня з КПП «Ізварине»», - про це поінформували в повідомленні прес-центру Новоросії.

При цьому раніше вантаж не вдавалося відправити через відсутність рішення України, яка повинна була визнати його гуманітарним. Схоже, що тепер такий дозвіл є.

В Ополченні відзначають, що загальна маса вантажу для жителів сходу України становить 2 тис. тонн. Очікується, що Росія продовжить практику відправки на Україну гуманітарних конвоїв.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья