Moscow-Post RSS
28 Апреля 2017

Луганськ не повернеться до складу України

Керівництво Луганської народної республіки (ЛНР) вважає, що Луганськ не повернеться до складу України, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на українські ЗМІ.

Луганськ не повернеться до складу України

Сьогодні голова ЛНР Ігор Плотницький заявив, що Луганська народна республіка не повернеться до складу України. Він зазначив, що курс на інтеграцію з Росією збережеться.

Про це глава ЛНР Ігор Плотницький розповів на прес-конференції, присвяченій підсумкам року, що минає. Це був його коментар про нібито «кулуарних переговорах по поверненню ЛНР І ДНР під юрисдикцію України»

«Я неодноразово казав, кажу і зараз: у нас одна дорога - на Схід, інших доріг у нас немає! Курс ніхто не міняв і міняти не збирається. Ми не проводили референдум для того, створювали республіку, щоб знову повертатися до складу України», - вважає Ігор Плотницький

«Під юрисдикцію України ми не підемо. Це рішення народу, і я не маю права його змінювати», - зазначив глава ЛНР.

Політологи також вважають, що повернення ЛНР і ДНР в склад України неможливо.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья