Moscow-Post RSS
24 Января 2018

Луганська республіка прийняла Кримінальний Кодекс

У Луганській народної республіки (ЛНР) депутати прийняли Кримінальний Кодекс ЛНР. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Луганська республіка прийняла Кримінальний Кодекс

За інформацією луганських ЗМІ, депутати Народної ради самопроголошеної Луганської народної республіки прийняли Кримінальний Кодекс ЛНР.

«Однією з концептуальних поправок зазнав такий вид покарання як смертна кара. На сьогоднішній день в нашій республіці загинуло багато людей, і не хотілося б помилково застосовувати дану норму стосовно громадян «пошарпаних» бойовими діями», — заявив журналістам депутат Народної Ради ЛНР Костянтин Мацюрак.

Крім цього Костянтин Мацюрак заявив, що з дня на день в республіці відкриються суди, які будуть працювати за кримінальним кодексом ЛНР.

На думку політологів, реформи в ЛНР можуть бути продовжені.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья