Moscow-Post RSS
18 Января 2018

Лукін не підписав «мирова угода»

Російський омбудсмен Володимир Лукін, якого президент РФ Володимир Путін направив до Києва для посередницької роботи, не став підписувати підсумковий документ про врегулювання кризи на Україні, повідомляє кореспондент The Moscow Post з Києва

Лукін не підписав «мирова угода»

. При цьому офіційно причини відмови Лукіна підписувати цей договір поки невідомі.

Нагадаємо, що угода передбачає повернення конституції 2004 року, яка встановлює парламентсько-президентську форму держустрою, а також проведення дострокових виборів глави української держави.

Раніше на подібні поступки опозиції погодився піти президент України Віктор Янукович.

«Я оголошую про кроки, які потрібно зробити, щоб відновити спокій і уникнути наступних жертв протистояння. Заявляю про те, що я ініціюю дострокові президентські вибори. Я ініціюю також повернення до Конституції 2004 року з перерозподілом повноважень у бік парламентської республіки», - заявив український лідер.

А на тлі цього в Києві тривають вуличні бої...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья