Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

«Майданівці» не збираються покривати збитки

Мінагрополітики України отримало збиток з-за дій радикально налаштованих прихильників опозиції на суму в 5 мільйонів гривень (близько 600 тисяч доларів), повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Майданівці» не збираються покривати збитки

Як повідомив виконуючий обов'язки міністра аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, збиток, завданий будівлі міністерства в центрі Києва, оцінюється в 5 мільйонів гривень (близько 600 тисяч доларів).

Нагадаємо, радикали з руху «Спільна справа» 24 січня 2014 року захопили будівлю міністерства, розташоване недалеко від Майдану Незалежності (площі Незалежності), і організували в ньому «Штаб національної гвардії»

«Зараз працює комісія, і ми подаємо розмір чисто матеріальних збитків в міністерство економіки трохи більше 5 мільйонів гривень», - заявив Присяжнюк. «При цьому ми збитки не вважаємо відсутність телевізорів і картин», - додав він.

До речі, один з лідерів «ЕвроМайдана» і голова руху «Спільна справа» Олександр Данилюк вже втік у Лондон, особливо нікого не здивувало. Він, звичайно, багато потім ще говорив, що рятується від арешту і т.д.

Шкода, що пан (а, може, вже містер) Данилюк сказав, що його сім'я вже давно постійно проживає у Великобританії.

Ця «цікава подробиця» з'ясувалося після того, як він намагався захопити будівлю міністерства енергетики та вугільної промисловості. Конкретно, про це заявив голова міністерства Едуард Ставицький. Саме він під час спроби захоплення вів переговори з Данилюком. Пізніше, за неофіційними даними, цю інформацію підтвердили і в СБУ.

Так що, схоже, що Данилюк не збігав у Лондон, а просто - повернувся додому!

Мабуть, незабаром розбіжаться та інші опозиціонери.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья