Moscow-Post RSS
21 Ноября 2017

Малайзійський «Боїнг» українські військові збили?

Сьогодні були оприлюднені попередні результати розслідування катастрофи малайзійського Boeing на Україні, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Малайзійський «Боїнг» українські військові збили?

У доповіді, опублікованій сьогодні нідерландським радою безпеки, сказано, що, за попередніми даними, причиною катастрофи малайзійського Boeing на Україні стало структурний руйнування.

Представники Нідерландів вважають, що літак розвалився на частини під час польоту

«Літак розпався на частини в повітрі, ймовірно, в результаті структурних пошкоджень, викликаних зовнішнім впливом численних високоенергетичних об'єктів», - сказано в доповіді.

За даними бортових самописців, які не пошкоджені, причиною не були технічні неполадки в системі літака або помилки екіпажу.

Нідерландські експерти заявили, що «літак був придатний до польоту, коли вилетів з Амстердама». Експерти впевнені, що причиною катастрофи малайзійського Boeing на Донбасі стало попадання в нього російської ракети.

Нагадаємо, що 17 липня в Донецькій області України стався крах малайзійського авіалайнера Boeing 777, в результаті якого загинули 298 осіб.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья