Moscow-Post RSS
26 Апреля 2017

Марія Гайдар не хоче втрачати російське громадянство

Чиновник Одеської облдержадміністрації Марія Гайдар хоче зберегти російське громадянство. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Марія Гайдар не хоче втрачати російське громадянство

Марія Гайдар, призначена заступником глави Одеської облдержадміністрації, заявила, що не хоче відмовлятися від громадянства Росії.

Про це вона розповіла в ході прес-конференції.

«Природно, я буду слідувати за українськими законами. Якщо раптом будуть якісь проблеми, якісь суперечності, я, чесно, не хочу бути якоюсь точкою розбрату, точкою конфлікту. Я готова працювати в команді хоч в якості радника, хоч у якості волонтера... А так, звичайно, я буду слідувати за українськими законами. Я, звичайно, не хочу відмовлятися від російського громадянства, однак будемо робити так, як треба робити за законом», — сказала вона.

У зв'язку з тим, що працювати державним службовцем на Україні може тільки український громадянин, то незабаром Марії Гайдар доведеться отримати українське громадянство.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья